תריסי אלומיניום

     
 

תריסי אלומיניום

 
במדינה חמה כמו מדינת ישראל אי אפשר להתקיים ללא תריסי אלומיניום, בהדרך כלל החומר הכי עדיף לכולם היום הוא אלומיניום, וניתן לראות תריסי אלומיניום מאלומיניום היום כמעט בכל בית. התקופה של תריסי אלומיניום מפלסטיק או עץ כבר חלפה לה, וניתן למצוא היום תריסי אלומיניום העשויים מאלומיניום בעיצובים ובצבעים מרהיבים שבקלות תוכלו להתאים אותם לסגנון ביתכם. יש כאמור הרבה סוגים של תריסי אלומיניום, כמו תריסי הזזה, או תריסי אלומיניום חשמליים. בדרך כלל בבתים החדשים יותר, ניתן למצוא תריסי אלומיניום חשמליים, או תריסי גלילה חשמליים, שהם הכי נוחים לשימוש ומחזיקים מעמד להרבה שנים.  החיסרון בתריסי הזזה הוא שהם אינם מתאימים לאזורים קרים, כי אין להם סגירה הרמטית
 
תריסי אלומיניום
 
 תריסי אלומיניום חשמליים - הטרנד החדש בתחום התריסי אלומיניום
 
היום, כבר כולם עוברים להתקנה של תריסי אלומיניום חשמליים ע"י מפקחים לבניה, תריסי אלומיניום אלה הם כל כך נוחים לשימוש ואף בטיחותיים.  תריסי אלומיניום חשמליים אינם מתקלקלים או נהרסים בקלות, במיוחד אם יש להם מנוע חזק. ניתן לכוון את האור והצל בתריסי אלומיניום החשמליים בקלות, ויש היום עוד חידושים בתחום והם הפעלת התריסי אלומיניום באמצעות שלט רחוק לנוחות מרבית. יש לציין כי בהרבה מקרים, תריסי אלומיניום חשמליים מחליפים את הסורגים. יש להתקין נצרה מיוחדת על מנת להיות שקטים שלא תבוצע פריצה בבית. יש הרבה יצרנים של תריסי אלומיניום, וחשוב כי יהיה לכם את הסגנון שלכם בתחום התריסי אלומיניום.  יש להתאים את התריסי אלומיניום לסגנון של הבית על מנת שתהיה איזו שהיא הרמוניה לבית ולעיצובו.
 
תריסי אלומיניום בסגנון עץ ?
 
כאמור, היום מוצרים כמו עץ ופלסטיק כבר חלפו להם, וניתן למצוא הכי הרבה את תריסי האלומיניום. מי שיהיה מעוניין בכל זאת בסגנון כפרי בתריסי אלומיניום, יוכל למצוא תריסי אלומיניום בדוגמא של עץ, שיתאימו לסגנון הכפרי של הבית. יש הרבה בתים שמשפצים אותם והדבר הראשון שמחליפים זה חלונות ותריסי אלומיניום, ברגע שהבית נצבע חיצונית מחדש, ומותקנים בו חלונות ותריסי אלומיניום מאלומיניום, הבית נראה חדש לחלוטין. ניתן למצוא עיצובים ודוגמאות של תריסי אלומיניום אתרי האינטרנט וכך, תוכלו לחסוך הרבה זמן בחיפושים, מידע ודוגמאות של תריסי אלומיניום, וכך תוכלו אף לגבש דעה לגבי סוג, צבע,  או סגנון התריסי אלומיניום הרצוי לכם.