דלתות אלומיניום

     
 

 דלתות אלומיניום

 דלתות אלומיניום נעשו פופולריות למדי בכל שטח החיים שלנו. הן נמצאות בבתים, הן נמצאות בעסקים ואפילו בבתי מלאכה. במאמר זה נספק לכם מספר טיפים מקצועיים על בחירת דלתות אלומיניום עבור כל מטרה , אשר ישמשו אתכם למשך עשרות שנים ולעתים לכל החיים. ככלל, אלומיניום תמיד יהיה עדיף על יתר המתכות בשל עמידותו בכל מצב, כולל בפני נוזלים, בשם היותו חומר בלתי מתחלד. במאמר שלפניכם תוכלו לקבל את כל האיטנפורמציה על דלתות אלומיניום באמצעות טיפים יעודיים:
 
דלתות אלומיניום לבניין משותף
 
דלתות אלומיניום מסוג זה הן דלתות עם פלטת זכוכית, כאשר צידי הדלת עשויים אלומיניום. דלתות אלו יכולות לשמש רק לכניסה לבניין עצמו ולא לאף אחת מדירותיו, בשל הצורך בפרטיות הדיירים שלא מתאפשרת עקב השקיפות של הזכוכית. דלתות מסוג זה הוכחו כדלתות אמינות, עם תדירות שימון צירים נמוכה למדי. דלתות אלה נחשבות דלתות קלות משקל ויכולות להיפתח גם על ידי ילדים קטנים. בבניינים רבים משמשת דלת זו כדלת הנפתחת באמצעות אינטרקום.
 
דלתות אלומיניום
 
דלתות אלומיניום לבית פרטי
 
דלתות אלומיניום לבית פרטי הן דלתות גדולות, על פירוב, בהן יש פיתוחים עיצוביים מאלומיניום בדמות תבליטים ותכסיתים. ניתן לחלק את דלת האלומיניום למלבנים, למשל, ובכל מלבן לעצב תחריט או תבליט מסוג אחר. דלת שכזו הייתה בעבר לרשות מתי מעט והיום היא ניתנת לרכישה באופן יקר פחות. הדלת יציבה, וניתן לחבר לה כל מנעול העולה על דעתכם לרבות מנעולי ברזל. דלתות אלומיניום מסוג זה יכולות להיות מסופקות עם כנף אחת או שתי כנפיים לפתיחה.
 
דלתות אלומיניום לבתי מלאכה
 
דלתות אלומיניום מסוג זה הם לרוב דלתות הזזה המשמשות נגריות ובתי מלאכה מסוגים אחרים. דלתות הזזה מאלומיניום אינן כבדות בהשוואה לדלתות הזזה ממתכות אחרות והן גם מאפשרות הגנה יעילה על בית המלאכה. חשוב להזמין התקנה עבור דלתות אלומיניום מסוג זה אצל חברה מקצועית שתבצע עבורך מדידות מדויקות ותציב כהלכה את הדלת. חשוב לבדוק מי היא חברת ההתקנה ולבדוק באינטרנט מה הרקורד של חברה זו: התקנות קודמות, אחוז הצלחות בהתקנות, וכו'. דלת זו מיועדת לכל מי שיש לו בית מלאכה עם מעט שטח והוא מעוניין לחסוך במקום שהיה נגרע אילו הייתה זו דלת ציר. מחפשים עוד דלתות מיוחדות? צפו בדלתות של פנדור - מבחר עשיר של חברת הדלתות המובילה בישראל.