מעקות אלומיניום

     
 

 מעקות אלומיניום

 מעוניינים במעקות מתכת איכותיים שיישמרו לכם שנים ללא חלודה וללא צורך בחילוף או שיפוץ קרובים? מעוניינים במעקות מרפסת ומעקות מדרגות לכל החיים? אנו ממליצים על מעקות אלומיניום. מעקות אלה מצטיינים בשל כמה סיבות: ברא שובראשונה זהו מוצר בטיחותי בשל כך שהוא לא מתחלד. ניתן להישען עליו חופשי מבלי לחשוש מהחלודה. בנוסף, מדובר במעקה יפה בכל קנה מידה. בהשוואה למתכות אחרות זהו מעקה בוהק כל ימות השנה וגם שנים לאחר הרכישה. מעקות אלומיניום כדאיים הן עבור המדרגות והן עבור המרפסת. להלן מקבץ טיפים קצר על מעקות אלומיניום:
 
מעקות אלומיניום
 
מעקות אלומיניום למדרגות
 
מעקות אלומיניום למדרגות הם מוצרי איכות המשולבים בדרך כלל בפלטת זכויות מתחת למעקה עצמו. השילוב  בין זכוכית לאלומיניום הוא מפורסם במוצרים ביתיים רבים כמו חלונות ודלתות. גם במעקות – שילוב נפוץ ומנצח זה בא לידי ביטוי ביתר שאת. מעקות אלומיניום למדרגות נשארים בוהקים ובורקים כל ימות השנה וגם כאשר עבר זמן מאז הרכישה הם נראים חדשים. קניה זו היא פשוט קניה של פעם בחיים מבלי לחזור על מהלך קניה והתקנה דומה למשך עשרות שנים.

מעקות אלומיניום למרפסת
 
מעקות אלו משמשים בדרך כלל משקי בית פרטיים הן במרפסת של המפלס השני, השלישי והרביעי, והן בגג עצמו, אםה יש אליו עליית גג סדורה. מעקות אלו יכולים להיות מורכבים בשני אופנים:
 
כמו גדר אלומיניום רק בממדים של מעקה – הפסים האופקיים השחורים או האפורים פרוסים במקביל למרפסת או הגג ויש מרווחים ביניהם. מעקות מסוג זה מקובלים להצבה בגגות וגם במרפסות שבקומות הפנים.
עם זכוכית – השלדה של המעקה עשויה מאלומיניום ופלטות הפנים – מזכוכית. עיצוב זה מאפיין בעיקר מרפסות שמש גבוהות של דירות בתים משותפים חדשים, אך ניתן להזמין אותם גם עבור בתים פרטיים ברוחב גדול יותר.
מעקות אלומיניום למרפסת משני המינים הם מעקות איכותיים אשר גם תורמים לחזות הבית, גם משפרים את חזות הבניין וגם דואגים ל 100% בטיחות בשל חומר האל חלד, והתחושה המרגיעה שנובעת מהסתכלות על מוצר שנראה כה חדש ובוהק כל השנה. בשונה משנים עברו, מעקות אלומיניום כיום נגישים הרבה יותר מה שמאפשר לכל אדם ליהנות ממעקות אלומיניום בהשקעה כספית לא גבוהה.