פרופיל בלגי אלומיניום

     
 

פרופיל בלגי אלומיניום

המקור של פרופיל בלגי אלומיניום הינו בחלונות ובדלתות העשויים מפרופיל אלומיניום עדין. הפרופילים הללו, יוצרו בבלגיה ומכאן שמם. פרופיל בלגי אלומיניום הפך להיות מאוד נפוץ בעולם והגיע לארץ. הרבה חברות המתמחות בפרזול מתכת,  החלו לייצר בארץ פרופיל בלגי אלומיניום בגלל  נוחות העבודה והמחירים. לפני שהגיע הפרזול הבלגי מאלומיניום, היו מייצרים את הפרופיל הבלגי ממתכת מלאה, דבר שהיה מסרבל את הפתיחה או הסגירה של החלונות והדלתות ומחירם היה הרבה יותר יקר מאשר הפרופילים הבלגיים שעשויים מאלומיניום. המראה האוורירי והקליל של חלונות ודלתות העשויים מפרופיל בלגי מאלומיניום, הוא עיצובי וניתן לציין כי הפרופילים הללו אינם מחלידים ומחזיקים מעמד למשך הרבה מאוד שנים.
 
פרופיל בלגי אלומיניום
 
פרופיל בלגי מאלומיניום – הכוכב בעיצוב הבית
 
יש לציין, כי הרבה היום שמים דגש לעיצוב, כאשר בונים ומשפצים בית, הדגש יהיה ישר על החלונות והדלתות, לכן הרבה היום מתקינים פרופיל בלגי אלומיניום בדלתות ובחלונות הבית.  האור שבוקע מחלונות ודלתות העשויים מפרופיל בלגי אלומיניום מקנה הרגשה של עושר ויוקרה. יש כאלה שתמיד יעדיפו לשלב את הפרופילים מאלומיניום עם דר מעץ שיראה מראה עשיר אך גם כפרי. בית שיש בו פרופיל בלגי מאלומיניום ייראה הרבה יותר עשיר ועיצובי מאשר בית שיש בו פרזול בנאלי. הבידוד של פרופיל בלגי אלומיניום הוא מעולה, שכן הוא שומר על החום והקור בבית מבלי להוציא כסף מיותר על חימום או קירור הבית.
 
העיצוב המיוחד של פרופיל בלגי מאלומיניום
 
ניתן לשלב מספר חלונות קטנים הנפתחים כלפי פנים או כלפי חוץ, ניתן תמיד לחלק למשל וויטרינה בעיצוב מיוחד של החלונות. הפרופיל הבלגי, הפך להיות ללא ספק אייקון עיצובי בהרבה מאוד בתים בארץ. ניתן להזמין פרופיל בלגי מאלומיניום בכל הצבעים האפשריים, כך שכל פרזול כזה יכול להיות מקורי ומיוחד. למרות שהפרופיל הבלגי שייך לעיצוב הקלאסי יותר, ניתן לראות היום פרופילים בלגיים בעיצובים מודרניים יותר. אם יש לכם המלצות על בעל מקצוע, כי החלטתם להחליף את חלונות הבית בפרזול בלגי מאלומיניום, כדאי כי תבדקו בכמה מקומות לפני שתחליטו על בעל מקצוע אמין שיהיו לו אף מחירים סבירים.