סגירת מרפסת אלומיניום

     
 

סגירת מרפסת אלומיניום

יש לכם בבית ילדים? הבית צמוד קרקע ויש מרפסת חשופה בקומה העליונה? אנו ממליצים שתתקינו סגירת מרפסת עם סוכך בשילוב זרועות בדחיפות! נפילת ילדים מקומות גבוהות הוא תרחיש שמתממש לא פעם אך ניתן למנוע אותו עם קצת תשומת לב: סגירת מרפסת אוטמת את החלל החשוף של המרפסת באמצעות חלון גלילה שניתן לפתיחה בשעת הצורך. ניתן להתקין סגירת מרפסת אלומיניום בקומה הראשונה כשכל שלושת החללים מוקפים במרקם אלומיניום וזכוכית, עם פתח כניסה למתחם. במאמר שלפניכם תוכלו לדעת הכל על סגירת מרפסת אלומיניום באמצעות קובץ שאלות ותשובות: השאלות נשאלו על ידי מיטב הצרכנים והתשובות הושבו על ידינו:
 
לשם מה משמשת סגירת מרפסת ?
 
סגירת מרפסת משמשת הן לשיפור עיצוב הפנים בבית, והן לבטיחות שבאטימת מרפסת גבוהה. סגירת מרפסת מאלומיניום היא סגירת המרפסת האיכותית ביותר בשל השילוב היפה בין אלומיניום וזכוכית ובשל כך שכמתכת בלתי מתחלדת – תוכל ליהנות ממוצר עם שרידות גבוהה וללא אגירת בלאי נצבר רב. סגירת מרפסת אלומיניום היא מוצר יוצא דופן ביופיו אשר יכול להשביח את ביתך פי כמה רק מעצם התקנתו.
 
סגירת מרפסת אלומיניום
 
זה נשמע כמו איטום בית על ידי הרשויות. ניתן לפתוח את הסגירה ?
 
בוודאי. הסגירה הזו היא חלון לכל דבר ועניין. מדובר בחלון אלומיניום וזכוכית המהווה חלון הזזה על ציר. החלון ננצר בניצרה שלו שהוא סגור וניתן לשחרר אותו ממנה על ידי לחיצה על ידית ההדק שלו שנמצאת על פי רוב בפאה השמאלית הקדמית של סגירת מרפסת אלומיניום.
 
מה המחיר של סגירת מרפסת ?
 
זה תלוי באיזו סגירה אתה מעוניין: סגירה בקומה הגבוהה תעלה בזול יותר מאשר סגירת הקרקע שלייד הבית בקומה הראשונה שכן בסוג העבודה הראשון נדרש קיר סגירה אחד: היתר – קירות גבס או בטון קיימים. לעומת זאת במקרה השני כל שלושת הקירות שלא לייד דלת הכניסה זקוקים לעטיפה של סגירת מרפסת אלומיניום, מה שעשוי לייקר את המחיר.

כיצד ניתן להתקין סגירת מרפסת אלומיניום ?
 
בשום פנים ואופן לא בכוחות עצמך. חשוב להזמין צוותי התקנה מוסמכים מטעם המשווק. במידה וקנית את המוצר באתרי קנייה בחו"ל, חשוב שתאתר HANDY MENהמתמחים בהתקנת סגירת מרפסת אלומיניום: יש לברר מה הידע שלהם בהתקנת מסילות עם פלטות הזזה, והאם יש להם רקורד מוצלח של ביצוע התקנות מסוג זה. ניתן לברר זאת באתרי שיתוף מידע ברשת האינטרנט.